Nasze miejscowości
Informacje - Nowy Zatom
W Nowym Zatomiu znajdują się dwie kwatery agroturystyczne.

Nowy Zatom


Rajmund Wodkowski - Nowy ZatomGospodarstwo Agroturystyczne "Nad piaskowym Jeziorem" położone jest w urokliwej okolicy na skraju Puszczy Noteckiej, pomiędzy dwoma jeziorami. Przepiękna okolica, cisza, spokój i bezpośredni kontakt z naturą zapewniają znakomity wypoczynek. Okoliczne lasy obfitują w grzyby i jagody, jeziora w ryby. Leśne drogi i oznakowane szlaki turystyczne świetnie nadają się do wędrówek pieszych, rowerowych jak i bryczkami.
OFERUJEMY:
* domek letniskowy z pełnym wyposażeniem (max. 7 osób), na skraju lasu z widokiem na jezioro,
* przejażdżki bryczką po Puszczy Noteckiej,
* wędkowanie i kąpiele w jeziorach,
* ognisko z pieczeniem kiełbasek,
* nauka powożenia (teoria i praktyka),
* przygotowanie od podstaw koni do zaprzęgu
ZAPRASZAMY I OCZEKUJEMY MIŁYCH GOŚCI
Najbliższe jezioro 50 m, rzeka Warta 2 km, kapielisko 50 m, kwatera położona wśród lasów.
Znajomość języków obcych: niemiecki.
Adres:
Nowy Zatom 35
64 - 400 Międzychód
tel./fax (095) 748 45 76
tel. kom. 601 99 06 49

galeria zdjęć

Leszek Ławniczak - Nowy Zatom"Ranczo Przy Promie" zaprasza do 100-letniego domu, nad brzegiem Warty przy przeprawie promowej w Zatomiu Nowym. Wieś usytuowana jest na skraju Puszczy Noteckiej, jednego z największych kompleksów leśnych w Polsce; oddalona o 78 km na północny zachód od Poznania oraz 70 km na południowy wschód od Gorzowa Wielkopolskiego. Stanowi doskonałą bazę wypadową na odpoczynek w ciszy i spokoju, z dala od ulicznego zgiełku. Dojazd drogą asfaltowa od Sierakowa lub Międzychodu.
Obecnie na terenie rancza znajduje się 12 koni przeznaczonych do rekreacji, sportu i zaprzęgów. Wykwalifikowani instruktorzy jazdy konnej i trenerzy skoków zapewniają przybyłym gościom fachową i profesjonalną naukę. Ponadto na terenie rancza goście mogą skorzystać z fachowej pomocy trenera pływania i instruktora tańca towarzyskiego. Nad bezpieczeństwem gości na pobliskim kąpielisku czuwa nasz ratownik.
"Ranczo Przy Promie" posiada wspaniałe obiekty. Pierwszym z nich jest stajnia nowocześnie urządzona z 12 boksami i siodlarnią. Jeździec po treningu ma do dyspozycji pokój z łazienką i prysznicem, gdzie może odpocząć i się odświeżyć. Goście przejeżdżający przez Puszczę Notecką mogą skorzystać z noclegu i drugiej stajni z 12 stanowiskami dla koni. Na terenie rancza znajduje się parkur i czworobok przeznaczone do treningu i skoków. Rozległe pastwisko przylegające do rancza zapewnia koniom dużo ruchu i świeżej trawy. W przyszłości planowane jest powstanie przystani wodnej z możliwością cumowania własnych jednostek pływających.
5 pokoi z 30 miejscami noclegowymi, każdy pokój ma własną łazienkę.
Boisko do piłki nożnej i siatkowej.
Najbliższe jezioro 1 km, rzeka Warta 100 m, najbliższe kapielisko 1 km, las 10 m.
Znajomość języków obcych: angielski, niemiecki.
Adres:
Nowy Zatom 3
64 - 400 Międzychód
tel. 095 748 12 94 tel. kom. 609 805 103
ranczoprzypromie@gmail.com

galeria zdjęć


Wybrane zdjęcia

        

Copyright by www.agroturystyka-miedzychod.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone